Start

Witaj na stronce prezentującej moje dodatki różne różniste.

 

Wybierz pozycję z menu po lewej stronie, aby zobaczyć jej szczegóły.

 


 

Od jakiegoś czasu zaprzestałem wrzucania czegokolwiek na Download Station (DLS). Powodem tego jest bzdurny zapis w warunkach używania tegoż tworu, a w nich jasno stoi, że "wrzucając cokolwiek na DLS, Autor zrzeka się całkowicie swych praw do dodatku a Auran/N3V może go wykorzystywać w/g uznania, w tym także dołączając go do kolejnych edycji gry". Ponieważ NIE podoba mi się, że moją darmową twórczością ktoś chciałby potencjalnie uatrakcyjniać kolejne edycje gry, więc nic tam nie wrzucam. Oczywiście chodzi o tzw. "kasę" - wydawca kosi szmal za każdą kopię (jasne, ma prawo), ale twórcy dodatków nie otrzymują z tego kompletnie NIC. Zero. I już nie chodzi o kasę, ale daliby chociaż jakiś FCT. Dodatkowe 100MB limitu ściągania. Cokolwiek. A tu nic - czyli ja się narobię, oni "se wezmą" a ja któregoś dnia mogę dostać maila "proszę usunąć ze strony dodatek, nie masz przecież do niego praw, bo się zrzekłeś". Demagogia i przesada? Może. Ale podobno to wolny kraj, więc niech mnie kto zmusi :-)

A że obecność dodatków na DLS jest wymagana, aby działał Multiplayer (od TS2010 w górę), więc proszę Twórców map "multiplayerowych" o NIE uzywanie moich dodatków na tychże, bo wrzucać ich nie będę, do czasu zmiany polityki N3V.

 


Pomimo powyższego część z dodatków oznaczona jest takim symbolem:

 

Oznacza to, że dodatki te dostępne są  także na Auran Download Station, czyli nikt nie będzie miał problemu z ich ściągnięciem. Gra sama je pobierze po uruchomieniu mapki i wybraniu opcji pobierania.

Dodatków można także szukać po nazwie użytkownika: RBach albo po nr KUID: 263713.

Większość obiektów działa i instaluje się pod TRS2006 i TS2010.Zawsze staram się testować nowe rzeczy na obydwu wersjach, bo to zapewnia zgodność od 2006 aż do (teoretycznie) TS12.
Jednak pojawia się coraz więcej rzeczy tylko pod najnowsze wersje TS - od 2009 w górę. Niedostępność ich pod starsze wersje wynika jedynie z ograniczeń tych wersji, nie z jakiejś mojej złośliwości :-)

Przed pobraniem plików zapoznaj się z licencją.

Natomiast jeśli masz pomysł na dodatek, którego stworzenie chciałbyś mi zaproponować, możesz napisać maila, ewentualnie odszukac mnie na Polskim Forum Trainz: http://www.trainz.pl/_forum/index.php

Miłej zabawy :)
Dodawanie komentarzy zablokowane. Przepraszamy.